![Anunțul așteptat de toți șoferii! Se deschide autostrada direct spre litoral! 1 autostrda masini](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/autostrda-masini-150x150.webp)
Începând de astăzi, 20 Iunie și până pe 19 August, de luni până vineri, se va lucra în intervalul orar 8-20 la toate ghișeele din Pitești.
Măsura a fost luată pentru că este o perioadă cu multe solicitări. Vă reamintesc că pentru a obține actul este nevoie de programare online. https://www.epasapoarte.ro/
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp