![În stare critică, după ce a fost lovit de mașina poliției! S-a întâmplat pe trecerea de pietoni! 1 intervine SMURD](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/intervine-SMURD-150x150.webp)
Sâmbătă, 20 aprilie, de la ora 20:00, trăiește emoția unui spectacol plin de energie, regăsind bucuria de a fi împreună la cel mai mare eveniment al orașului – Simfonia Lalelelor 2024!
Vino să te bucuri de prezența îndrăgiților artiști Irina Rimes și formația Zdob și Zdub, care îți vor oferi o experiență muzicală de neuitat!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp