Urgia de foc lovește România! Vom fierbe la 38 de grade, urmează zile de iad. Anunțul de ultim moment de la ANM
Argeș: Crește numărul persoanelor aflate în carantină. Aproape 9000 de argeșeni izolați la domiciliu...