![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Traficul rutier se desfășoară cu mare greutate în aceste momente la ieșirea din Pitești, în zona Podul Viilor. Nervii șoferilor sunt întinși la maxim și în această după amiază din cauza aglomerației infernale.
Deși de înaintează câțiva metri pe minut, cozile se întind în aceste momente pe kilometri întregi. Șoferii sunt sfătuiți să acorde atenție sporită pentru evitarea evenimentelor neplăcute.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp