![Este extraordinar ce se întâmplă în Pitești! Intră în vigoare de la 1 august! 1 centru pitesti oameni scaled 1](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/centru-pitesti-oameni-scaled-1-150x150.webp)
Sala de sport a şcolii Liviu Rebreanu din Mioveni găzduieşte vineri, sâmbătă şi duminică primul turneu din cadrul seriei E a campionatului naţional de handbal feminin la junioare III. Participă echipele: CS Dacia Mioveni 2012, LPS Piteşti, ACS Şcoala 181 SSP Bucureşti, CŞS 2 Bucureşti, CS Fortuna Bucureşti şi CŞS 6 Bucureşti. Echipa CS Dacia Mioveni 2012, pregătită de Nistor Laurenţiu şi Preda Marian îşi doreşte să aibă o evoluţie cât mai bună la acest turneu, dar şi pe parcursul întregului sezon.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp