![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Uimitor! Ce au putut să facă la Spitalul de Pediatrie este incredibil! VIDEO!
De astăzi, copiii cu probleme locomotorii sau care au nevoie de recuperare profesională beneficiază la Spitalul de Pediatrie din Pitești de un bazin cu toate dotările necesare, fiind unul dintre puținele de acest tip din România.
CITEȘTE ȘI: DOLIU IMENS ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL ARGEȘEAN! A MURIT UN APRECIAT ȘI CUNOSCUT PROFESOR!
Extinderea ambulatoriului Spitalului de Pediatrie din Pitești, pe lângă construirea unor secții noi și a unei noi policlinici, a revoluționat prin acest bazin de înot (VIDEO) în care copii cu probleme sau care trebuie să își revină după diverse intervenții chirurgicale, sportivii de performanță beneficiază de tratamente și programe avansate. Există scaun mobil, aparate la care se poate exersa atât în apă cât și în afară, specialiști pregătiți pentru a lucra cu pacienții pentru obținerea celor mai bune rezultate.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp