![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Violențe în stația Publitrans de 1 Mai! A intervenit Poliția! VIDEO INCREDIBIL!
Stația Publitrans de la Lidl, sensul către Prundu, ora aproximativă 12.00. Un cetățean pe care chiar nu are rost să-l descriem căci pozele și imaginile video pe care le atașăm alăturat spun totul își făcea de treabă, mai ceva ca la el acasă.
CITEȘTE ȘI: ÎNCĂ 75 KILOMETRI DE DRUM EXPRES ÎN ROMÂNIA! VA FACE LEGĂTURA CU DOUĂ AUTOSTRĂZI!
Minute bune, bărbatul a luat în stăpânire stația iar călătorii, plătitori de taxe și impozite și de bilet de autobuz, au trebuit să se ferească din calea petrecărețului de 1 Mai, devenit chiar ușor agresiv. Cert este că, așa cum se comporta, nimeni nu a avut curajul să se apropie de el. Ba mai mult, la oprirea în stație a unui autobuz, călătorii au urcat, la fel ca și o adolescentă care, așa cum se vede în video, de teama bărbatului, a ocolit prin spatele stației ca să ajungă.
A fost sesizată Poliția Locală, căci, de supărare, omul nostru nu lovea numai în trotuar ci și pe banca aferentă stației. A fost îndepărtat din zonă, căci legea doar atât permite, fiind vorba despre un bărbat cunoscut numai ca Ciprian, fără domiciliu. Am aflat și motivul purtării lui agresive: i-a căzut sticla pe jos și i s-a vărsat țuica. Noroc că a intervenit locala căci mai puneam pe listă o stație vandalizată.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp