![Viața bate filmul! Din străinătate a sunat la 112 să își salveze mama! 1 apel strainatate](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/apel-strainatate-150x150.webp)
Calificați în Optimile CEV Volleyball Cup 2024, voleibaliștii ucraineni de la SC Prometey Dnipro revin ”acasă” la Sala Sporturilor Mioveni, pentru un nou meci, care s eva disputa,14 decembrie, contra echipei Partizan Beograd.
La fel ca la competițiile precedente, organizatorii pun la bătaie multe premii atractive pentru copiii și elevii care vor veni în tribune, joi 14 decembrie, de la ora 18:00.
Intrare liberă!
Jocul retur SC Prometey Dnipro – Partizan Beograd este programat la Belgrad, în data de 21.12.2023.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp