![S-a intervenit de urgență! Ars pe aproximativ 60% din suprafața corpului, după ce i-a luat foc casa! 1 amblanta ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/amblanta-ars-150x150.webp)
Alina Gorghiu: „Hai la vot! Eu am votat azi, acasă, la mine la Băiculești.”
Ministra Justiției, Alina Gorghiu, președinta PNL Argeș a votat astăzi, la ora 13.00 la Sectia de votare nr. 218, la Căminul Cultural, sat Valea lui Enache, comuna Băiculești. Ministra a declarat că a votat împreună cu părinții ei pentru un Argeș mai frumos fără drumuri județene pline de gropi dar și pentru a avea un spital județean nou.CITEȘTE ȘI: CÂND VOR CIRCULA ȘOFERII DE LA BUCUREȘTI LA SIBIU DOAR PE AUTOSTRADĂ? ANUNȚUL MOMENTULUI!
„Hai la vot! Eu am votat azi, acasă, la mine la Băiculești. Împreună cu părinții mei, pentru un Argeș mai frumos fără drumuri județene pline de gropi. Pentru a avea un spital județean nou.
Și am votat o echipă de oameni care au chef de muncă, care au un concept de dezvoltare pentru întregul județ. Toate astea se vor întâmpla dacă veți ieși cât mai mulți la vot, astăzi!
Vă sunt recunoscătoare fiecăruia dintre voi pentru votul de azi pentru Argeș!”, este mesajul transmis de ministra Justiției, Alina Gorghiu, președinta PNL Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp