
Accident înfiorător! Adolescent de 16 ani transportat de urgență la spital!
Un tânăr motociclist de 16 ani a fost transportat de urgență la spital după un accident violent. Motocicleta sa s-a izbit de un autoturism în care se aflau șoferul și un pasager. La fața locului s-au deplasat imediat mai multe echipaje de poliție, pompieri și o ambulanță care l-a transportat pe adolescent la spital.
CITEȘTE ȘI: Aquaparc în Pitești! Primarul Gentea a făcut marele anunț! Unde va fi construit?
Cei doi ocupanți ai mașinii au scăpat nevătămați, însă impactul puternic l-a proiectat pe băiat la zeci de metri distanță. Poliția investighează circumstanțele în care s-a produs accidentul grav, petrecut aseară în Vaslui.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
