
ŞI EU SUNT VARAN – MONDENII. Condamnarea lui Dan Voiculescu i-a inspirat pe cei de la echipa de la Mondenii de la Prima TV, care au realizat videoclipul „Şi eu sunt Varan”.
ŞI EU SUNT VARAN – MONDENII. Clipul parodiază pe melodia „We are the world”, manifestaţia de duminică de la Palatul Cotroceni, unde câţiva dintre manifestanţi purtau pancarte pe care era scris „ Şi eu sunt Varan”.
„Vine un timp când drumu-i la sfârşit/Şi la verdict vei suspina ”O, Shit”, începe cântecul.
În cadrul videoclipului, artiştii îl parodiază şi pe Mircea Badea: „Dar avem soluţia, vom face un şpagat, toţi cei care am rămas cu sufletul intact”.
„Aşa că Mircea mai fă-ne un şpagat”, mai spune cântecul care are ca refren „Suntem aici, suntem Antena”
VIDEOCLIP AICI:
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
