ULTIMĂ
ORĂ

Simona Bucura Oprescu: „Este una dintre cele mai frumoase victorii pe care PSD Argeș a obținut-o”

Social democrații argeșeni au obținut una dintre cele mai frumoase victorii a declarat deputatul Simona Bucura Oprescu. După victoria obținută la Pitești și în județul Argeș, secretarul general al PSD Argeș a spus că scorul obținut se datorează faptului că a fost „o campanie decentă, de la om la om”.

„Este una dintre cele mai frumoase victorii pe care PSD Argeș a obținut-o și pentru acest lucru le mulțumim mult cetățenilor care au avut încredere în noi. Această victorie nu ar fi fost posibilă fără rezultatele de la municipiul Pitești unde am avut cea mai frumoasă campanie. La Pitești s-a înregistrat cea mai mare creștere a unui candidat în sondaje din întreaga Românie, iar domnul Gentea și echipa sa au făcut o campanie decentă, de la om la om, care iată că a dat roade”, a declarat deputatul Simona Bucura Oprescu.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.