![România, lovită de furtuni severe! Culturi distruse, străzi și case inundate! 2 furtuna in Romania](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/furtuna-in-Romania-150x150.webp)
Surprizele se țin lanț la Argeș Mall! Pentru câteva ore, sute de persoane s-au delectat în compania cunoscutului cântăreț de muzică trap, invitat special al evenimentului de Live food tasting. Cei prezenți s-au bucurat și de o experiență culinară unică.
Hai să aflăm împreună totul despre artist! Ești curios să afli mai mult?
David, un tânăr cu o carieră frumoasă și fructuoasă, este unul dintre cei mai cunoscuți cântăreți de muzică trap de la ora actuală, în România. Mai mult, el este un creator de conținut care a prins foarte bine la generația tânără. Clipurile lui haioase și dinamice i-au asigurat o bază solidă de fani.
După cum am spus și în introducere, este unul dintre cei mai fresh cântăreți de trap din România. El a prins foarte bine la public și în special la generația Z, generația tânără pentru care muzica trap se află, de cele mai multe ori, în playlist.
„Viața e cea mai tare petrecere la care o să mergi vreodată”, a ținut să ne spună David Ioan.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp