ULTIMĂ
ORĂ

Acum! Petre Daea – prezent la Golești! Ce mesaj a transmis?

Târgul de meșteșuguri și produse tradiționale Rod cu spor, ediția a II-a, organizat de Consiliul Județean Argeș la Muzeul Golești s-a deschis, în urmă cu puțin timp. Zeci de comercianți au venit cu produse tradiționale și vor fi prezenți la Golești până duminică.

CITEȘTE ȘI: DOLIU LA FC ARGEȘ! A MURIT SUBIT LA NUMAI 62 ANI!

La deschiderea evenimentului, alături de Adrian Bughiu, vicepreședintele Consiliului Județean Argeș, a fost prezent și Petre Daea, fostul ministru al Agriculturii. Acesta a luat cuvântul, felicitând CJ Argeș pentru organizare și, precizând că este o plăcere să participe la astfel de evenimente organizate la Muzeul Golești.

La eveniment au fost prezenți și parlamentarii de Argeș Ovidiu Puiu, Remus Mihalcea și Aurel Bălășoiu.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News sau pe Tik Tok

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.