
Un bărbat în vârstă de 70 de ani a fost prins de către polițiștii Secției 1, în Piața Ceair, cu 800 de țigări fără timbru, din Ucraina. În urma cercetărilor s-a stabilit că omul cumpărase țigările de la un bărbat de 40 de ani, din Pitești, cercetat penal în două dosare pentru contrabandă cu țigări. În cauză s-a întocmit un nou dosar penal.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
