prima-proinstal
Obiectiv de Argeș

Clubului Oamenilor de Afaceri Liberali Argeș are un nou președinte! Află detalii!

Liviu Nicolae, antreprenor cu experiență din Curtea de Argeș a preluat conducerea interimară a Clubului Oamenilor de Afaceri Liberali Argeș, fiind validat în acest sens de Biroul Politic Județean al PNL Argeș.

Totodată, ieri, o delegație a COAL Argeș a participat, la invitația COAL sector 1, la o dezbatere interactivă, invitați speciali fiind ministrul Digitalizării, Sebastian Burduja, președintele ANAF, Lucian Heiuș și directorul FNGCIMM, Dmitru Nancu.

Discuțiile au fost bune și aplicate, cu exemple cocrete din viața antreprenorilor din România și cu accent pe relația dintre entitățile fiscale de stat și mediul de afaceri.  Invitati speciali Sebastian Burduja ministrul Cercetarii, Inovatiei si Digitalizarii, Heius Lucian Ovidiu presedinte ANAF, Nancu Dumitru, directorul FNGCIMM, Sebastian Busi  presedinte COAL.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.
Powered by VA Labs