![Surpriză de proporții pentru piteștenii din această zonă! Investiție majoră! 1 pluviala faget](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/pluviala-faget-150x150.webp)
Descoperire macabră într-o comună din Muscel! A fost găsit spânzurat în podul casei după mai multe zile de o vecină.
Femeia a sunat la serviciul 112, pentru că nu şi-a mai văzut vecinul de mai multe zile. Acesta locuia singur într-o casă, în zona Hulubeşti pe lângă şcoală fiind despărţit de soţia lui, aceasta fiind la Bucureşti.
A.L.E avea 50 de ani şi consuma alcool mai des. Cei care îl cunosc spun că o depresie mai veche l-ar fi condus la acest gest necugetat. Se pare că ar fi avut şi o altercaţie cu fiul său. Acesta i-ar fi trecut pragul casei tatălui în urmă cu câteva zile.
Criminaliştii au deschis un dosar penal în acest caz, iar trupul neînsufleţit al bărbatului va fi transportat la secţia de Tanatologie medico-legală a spitalului Câmpulung pentru necropsie, pentru a se stabili cu exactitate cauza decesului.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp