
Fostul prefect de Argeș, Gheorghe Davidescu a fost în „comitetul de primire” ap președintelui Klaus Iohannis.
Fostul reprezentant al Guvernului în Argeș a fost printre primii oameni care l-au întâmpinat pe Iohannis la Sala Sporturilor cu ocazia Conferinței Regionale Sud – Muntenia.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
