Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Traficul rutier este aproape blocat în cartierul Trivale și la ieșirea din Pitești către Moșoaia, cozile de mașini întinzându-se pe kilometri întregi. Încă de la primele ore ale dimineții, șoferii și-au pus nervii la încercare după ce Strada Nicolae Dobrin a fost închisă pentru ultimele pregătiri pentru competiția de raliu ce va avea loc în seara aceasta.
CITEȘTE ȘI: DECIZIE RADICALĂ PENTRU CEI CARE STAU LA BLOC! ANUNȚUL A FOST FĂCUT ACUM!
Astfel, șoferii așteaptă minute bune pentru a înainta doar câțiva metri, iar coada de mașini se întinde din cartierul Trivale până în zona străzii Smurei, în apropiere de Inspectoratul de Jandarmi. De precizat este faptul că, pe parcursul zilei de astăzi, situația s-ar putea să persiste, iar șoferii sunt rugați să sporească atenția pentru a evita soluțiile neplăcute.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp