![Acum! Tânăr găsit mort pe câmp! A fost împușcat! 1 impuscat camp criminalistica](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/impuscat-camp-criminalistica-150x150.webp)
Sâmbătă, la ora 19.00, fostul jucător de la F.C. Argeş, Radu Jercan ne-a părăsit. Împlinea 67 de ani pe 24 octombrie. La F.C. Argeş, Redy Jercan a jucat 230 de meciuri şi a înscris 32 de goluri în perioada 1967 – 1976. Radu Jercan va fi înmormântat astăzi în comuna natală, Popeşti Leordeni. Foştii lui colegi şi conducerea clubului F.C. Argeş deplâng trecerea în nefiinţă a celui care a fost Redy Jercan. Povestea lui, o veţi putea citi în ziarul nostru de mâine. Dumnezeu să-l ierte!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp