ULTIMĂ
ORĂ

O femeie a sărit în râul Argeș! Tentativă de sinucidere în Pitești?

O femeie a sărit în jurul orelor prânzului în râul Argeș din motive necunoscute momentan. Autoritățile au fost alertate de către trecătorii care au văzut-o în apă, iar la fața locului s-au intervenit de urgență paramedicii SMURD. Până la sosirea salvatorilor, femeia a reușit să iasă din apă și a fost găsit de salvatori cu o ușoară hipotermie. Acesteia i s-au acordat primele îngrijri medicale și a fost transportată la spital. De asemenea, paramedicii au încercat să afle cum a ajuns femeia în apă, dar aceasta a refuzat să colaboreze și nu a refuzat să discute cu aceștia.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.