![Iarnă în toiul verii! Stațiunea unde a nins ca în povești! 1 iarna vara](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/iarna-vara-150x150.webp)
Administrația Finanțelor Publice Topoloveni are, începând de săptămâna trecută, un nou șef. Gheorghe Bobeică, cel care a condus instituția în ultimii ani a fost înlocuit, prin ordin de ministru, de Mihaela Stângu, care a ocupat funcția de șef birou în cadrul instituției.
Înlocuirea lui Gheorghe Bobeică cu Mihaela Stângu a avut loc în data de 5 mai, iar în momentul de față se așteaptă numirea oficială.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp