![Șocant! Bătrâni terorizați de propriul fiu! Ce a pățit bărbatul? 1 batran](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/batran-150x150.jpg)
Una dintre echipele care ar fi trebuit să joace în cadrul turneului amical de handbal de la Piteşti a declinat invitaţia. Steaua Bucureşti, retrogradată sezonul trecut din Liga Naţională, a anunţat că nu acceptă să joace la Sala Sporturilor Trivale cu HC Vaslui, asta pentru că cele două echipe vor fi rivale în noul campionat al Diviziei A. „Am înţeles punctul de vedere al celor de la Steaua, numai că nu avem cum să nu invităm Vasluiul, în condiţiile în care peste două săptămâni vom merge şi noi la ei pentru un turneu amical”, spun oficialii de la HC Argeş.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp