![Minuni printre flăcări! O poveste emoționantă într-un incendiu devastator! Au readus la viață două pisici! 1 pisicute pompieri blurat](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/pisicute-pompieri-blurat-150x150.webp)
Consilierul local Gheorghe Dinescu a propus, joi, în şedinţă ordinară, ca terenului 2 din complexul sportiv al Stadionului „Nicolae Dobrin” să poarte numele unui alt mare regretat al fotbalului argeşean, Constantin Cârstea. În prezent, terenul 2 este denumit „Florin Halagian”.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp