Am ales să intrăm în 2020 (nu în două zeci două zeci!) și pentru asta am speranța că ÎMPREUNĂ putem dărâma orice munte.
Vă doresc ca acest an să aducă odată cu el un început de viață nouă!
La mulți ani, piteșteni!
În 2020, ÎMPREUNĂ, vom aduce Piteștiul acasă!
Mihai Coteţ,
candidat (intern) pentru Primăria Piteşti
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp