ULTIMĂ
ORĂ

Focică şi Nuşică- arest la domiciliu

Curtea de Apel Piteşti a respins contestaţia procurorului şi a menţinut decizia Tribunalului Piteşti de a-i scoate de după gratii pe Valentin Focică şi Mihail Marian (Nuşică). Începând de azi ei vor rămâne în perioada următoare în arest la domiciliu, la fel ca şi Eugen Enache, parte în dosar, dar care a beneficiat de această măsură de acum două săptămâni. Asupra lor sunt formulate acuzaţii de evaziune fiscală şi au stat în arest preventiv circa două luni.

 

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.