![Se întâmplă luni în Pitești! Toată lumea trebuie să afle! 1 centru pitesti 2](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/05/centru-pitesti-2.jpg)
Asociaţia Fan Club FC Argeş a primit aprobabea pentru realizarea unui miting prin care se doreşte tragerea unui ultim semnal de alarmă cu privire la situaţia dezastruasă în care se află FC Argeş. “Deşi solicitarea a fost făcută pentru traseul Piaţa Milea-Piaţa Primariei-Stadion,comisia nu acceptat decât traseul Piaţa Milea – Piaţa Primariei şi retur.Mitingul va avea loc în data de 28.06.2013, ora 18:30, în Piaţa Milea. Avem susţinerea foştilor fotbalişti şi oamenilor de sport din judeţ şi îi asteptăm pe toţi microbiştii argeşeni. FC Argeş merge înainte !”, se precizează într-un comunicat emis de conducerea Asociaţiei Fan Club FC Argeş.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp