![Secetă extremă în România! Meteorologii vorbesc despre un fenomen îngrijorător! Oamenii își fac rezerve de apă! 1 se ceta](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/se-ceta-150x150.webp)
Cristian Gentea se revoltă: „Persoane fără caracter, violente, care ne fac de râs orașul!” VIDEO!
CITEȘTE ȘI: ANUNȚUL MOMENTULUI DESPRE SECȚIUNEA PITEȘTI-CURTEA DE ARGEȘ A A1! TOȚI ȘOFERII TREBUIE SĂ ȘTIE!
„Poliția Română, în colaborare cu Poliția Locală Pitești, a prins în câteva ore individul care a vandalizat automatul de dirijare a circulației din fața Prefecturii Argeș! El este P.O. din Pitești și are 30 de ani.Aceeași persoană a distrus și indicatorul de orientare circulație din parcarea supraterană din strada Ghe. Maior Șonțu! Este inadmisibil comportamentul unor așa-ziși concetățeni – de fapt, persoane fără caracter, violente, care ne fac de râs orașul!
Camerele video și profesionalismul polițiștilor au facilitat identificarea și reținerea în scurt timp a agresorului!”, a declarat primarul Cristian Gentea.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp