ULTIMĂ
ORĂ

S.C. Salubritate 2000 S.A.: Acțiune de colectare a brazilor de Crăciun

S.C. Salubritate 2000 S.A. organizează în perioada următoare o acțiune de colectare a brazilor de Crăciun care sunt aruncați de către piteșteni după trecerea sărbătorilor de iarnă. Firma de salubritate va desfășura o acțiune destinată exclusiv colectării și transportului brazilor spre reciclare. Prin urmare, cetățenii care locuiesc la blocuri, dar și la case, sunt rugați să depoziteze brazii uscați lângă eurocontainerele existente la platformele destinate colectării deșeurilor.
Brazii vor fi ridicați până la data de 23.01.2020 și vor transportați la punctul de lucru al operatorului de salubrizare în vederea reciclării.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.