
Se circulă bară la bară în aceste momente pe autostrada Pitești – București în zona kilometrului 17, sens de mers către Pitești. Din primele informații, traficul rutier se desfășoară cu greutate din cauza unor lucrări de asfaltare făcute de drumarii de la CNAIR.
Din câte se pare, circulația rutieră va fi reluată în parametrii normali în următoarele două, trei ore când se vor termina lucrările de reabilitare a carosabilului.
Sursa foto: Info Trafic Pitesti
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
