
Centrul Piteștiului a fost luat cu asalt de zeci de reprezentanți ai transportatorilor din județul Argeș. Aproximativ o sută de persoane protestează la această oră împotriva prețurilor mari ale polițelor RCA. Protestatarii au pancarde cu diverse mesașe împotriva deciziei Guvernului de a înghea prețurile, dar și vuvuzele.
Foto/Video: Mihai Neacșu
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
