
Eforturile PNL de a da un vot de blam Guvernului Dancila au fost incununate de succes.
Felicitam toti parlamentarii care s-au tinut de promisiunea pe care au facut-o in fata cetatenilor si au votat in spiritul viitorului european pe care Romania trebuie sa-l ofere tuturor, indiferent de varsta sau convingeri.
PNL ramane adeptul alegerilor anticipate, pentru a trece prin filtrul optiunii populare.
La acest moment, ca liberali, consideram ca responsabilitatea a trecut asupra noastra si nu-i vom dezamagi pe cei care si-au pus increderea in noi.
Alaturi de presedintele Klaus Iohannis, avem un singur scop: o Romanie normala!
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
