prima-proinstal
Obiectiv de Argeș

Bărbat băgat în spital de o șoferiță de 33 ani! Logan făcut praf!

Un accident grav a avut loc aseară pe Calea Buziașului, în Timișoara! O femeie de 33 de ani a lovit cu viteză un autoturism condus de un bărbat de 72 de ani.

Citește și: S-a aflat! Când vom circula de la Craiova pe litoral numai pe autostradă! Vestea așteptată de toți șoferii!

În urma coliziunii, vehiculul condus de acesta a fost proiectat într-un alt autovehicul. Șoferul a necesitat îngrijiri medicale și a fost transportat la spital. Pe numele femeii a fost deschis un dosar penal pentru comiterea infracțiunii de vătămare corporală din culpă.

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.
Powered by VA Labs