Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News sau pe Tik Tok

Alexandru Pelici nu mai este, de astăzi, antrenorul FC Argeș, a anunțat clubul din Trivale în urmă cu puțin timp. După patru partide, în care vulturii au reușit să obțină trei puncte în urma celor trei remize și a înfrângerii cu Chindia, clubul piteștean și tehnicianul au ales să meargă pe drumuri diferite.
CITEȘTE ȘI: SE ÎNCHIDE TRANSFĂGĂRĂȘANUL! AFLĂ MOTIVUL ȘI PENTRU CÂT TIMP!
„Clubul nostru a ajuns astăzi la un acord pentru rezilierea contractului pe cale amiabilă cu antrenorul Alexandru Pelici. Pe această cale îi dorim mult succes în următoarele provocări. Vrem să reasigurăm suporterii că vom depune toate eforturile necesare pentru a ne îndeplini obiectivul, respectiv revenirea în prima ligă. Vă mulțumim pentru susținerea voastră!” au anunțat reprezentanții FC Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News sau pe Tik Tok
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp
