![Decizie crucială pentru traficul de pe Valea Oltului! Anunțul ministrului Grindeanu! 1 valea oltului](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/valea-oltului-150x150.webp)
Dan Stroe, edilul comunei Bradu, își lansează în aceste momente candidatura pentru un nou mandat în fruntea Primăriei Bradu. Sute de persoane participă în aceste momente la Sala Sporturilor din localitate pentru a-și arăta susținerea față de primarul Stroe, care în ultimii opt ani a demonstrat că se poate face o altfel de administrație, iar o comunitate poate fi dezvoltată, atât cu fonduri locale, cât și europene sau guvernamentale.
De asemenea, la eveniment participă și conducerea PSD Argeș, consilieri locali și județeni, parlamentari sau personalități marcante din judetul Arges.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp