ULTIMĂ
ORĂ

Vino și tu alături de BCM U FC Argeș Pitești!

Echipa de baschet a Piteștiului va disputa miercuri (11.04), la Sala Sporturilor Trivale, un nou meci în cadrul fazei a doua a sezonului regulat. În etapa a 5-a din TOP 6, BCM U se va duela cu BC SCM Timișoara, cu începere de la ora 18:00.

Piteștenii revin pe teren propriu după ce vineri, la București, au cedat în fața celor de la CSM Steaua EximBank. A fost un meci în care Hristu Șapera nu s-a putut baza pe 3 jucători importanți.

BCM U are nevoie de succes și îl poate obține. Vulturii evoluează bine pe teren propriu, în fața propriilor suporteri. La ultimul joc disputat la Pitești, Troupe&Co au învins campioana României, U BT Cluj-Napoca, scor 78-74

Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp

Ziarul-Obiectiv
Abonează-te la știri
Introdu adresa ta de email și primește săptămânal un email cu cele mai importante știri!
© 2024 Ziar Obiectiv.