![Caniculă nemaiîntâlnită în România! Avertisment sumbru: aerul condiționat nu vă mai poate salva! 1 aer conditionat](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/aer-conditionat-150x150.webp)
Aurel Costache este oficial candidatul PSD pentru fotoliul de primar al orașului Mioveni. Ion Mînzînă a declarat că Aurel Costache este singura persoana care poate continua dezvoltarea orașului datorita experientei și a voinței.
“E o dovadă de solidaritate din partea tuturor pentru cel care va fi primarul orașului Mioveni. Dati-mi voie să îl prezint pe dl Aurel Costache. Dumneavoastră sunteți omul care poate dezvolta in continuare orașul Mioveni. Peste patru ani când vom trage linie, vom vedea câți ați performant!” A declarat Ion Mînzînă.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp