![Aventură nocturnă, sfârșită tragic! Trei minori au ajuns la spital după ce au furat mașina părinților! 1 o ars](https://ziarobiectiv.ro/wp-content/uploads/2024/07/o-ars-150x150.webp)
Ploile abundente din ultimele ore au făcut pagube majore în Argeș, iar, în aceste momente pompierii intervin pentru a scoate apa din două gospodării din localitatea Poienarii de Muscel. Din primele informații, se pare că volumul de apă a fost mult prea mare pentru a fi scos de către proprietari și au cerut ajutorul salvatorilor.
„Un echipaj de pompieri de la Detașamentul Câmpulung se deplasează în localitatea Poienarii de Muscel, sat Jugur, pentru a interveni în cazul a două gospodării care ar fi fost inundate” potrivit ISU Argeș.
Urmărește știrile Obiectiv de Argeș și pe pagina de Facebook, pe grupul Ziar Obiectiv – Știrile Argeșului, pe Google News, pe Tik Tok sau direct pe canalul de WhatsApp